COŚ SPECJALNEGO

Każdego dnia wspólnie z naszymi Gośćmi tworzymy niepowtarzalny klimat The Piano. Uważnie słuchamy, analizujemy i wprowadzamy w życie kolejne pomysły. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi specjalnymi ofertami i aktualnymi wydarzeniami.
Wesela

Wigilia Firmowa

             Szanowni Państwo           

Wigilia to wyjątkowy czas, który możemy spędzić z najbliższymi. To także najwspanialszy moment, by spotkać się w firmowym gronie i w ciepłej, rodzinnej atmosferze dokonać podsumowania całorocznej pracy. Uroczyste spotkania wigilijne w The Piano to już tradycja, którą pielęgnujemy i którą chcemy się dzielić z naszymi wspaniałymi Gośćmi. W tym roku Szef Kuchni The Piano – Łukasz Grabowski – przygotował dla Państwa wyjątkowe menu, które zachwyci nawet najbardziej wymagające podniebienia.           

Serdecznie zapraszamy

» czytaj więcej

PRACA W THE PIANO

PRACA SZUKA CZŁOWIEKA: KELNER A’LA CARTE
Restauracja The Piano powiększa swój zespół i zatrudni kolejne osoby na stanowisko kelner / kelnerka.
Już dziś dołącz do naszego wyjątkowego zespołu

» czytaj więcej

Romantyczne Początki Tygodnia w The Piano

Szanowni Państwo

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty weselnej Restauracji The Piano.

Proponujemy elegancki bankiet w atrakcyjnej cenie już za 279 zł. Nie przejmuj się organizacją wesela, my zrobimy to za Ciebie!

» czytaj więcej

Szalone Wieczory Panieńskie SPA

Wszystkie Przyszłe Panny Młode zapraszamy do The Piano na niezapomniany Wieczór Panieński w ekskluzywnej strefie SPA naszego Hotelu Prime Bytom.

» czytaj więcej

Deser The Piano - za każdym razem nowa propozycja

Restauracja The Piano poleca różnorodne słodkie przysmaki, które kryją się pod nazwą "Deser The Piano". Szef Kuchni - Łukasz Grabowski - każdego dnia proponuje inny zestaw słodkości za jedyne 13,00 zł. Serdecznie zapraszamy!

» czytaj więcej
 • Wesela

  najlepsze na Śląsku

  więcej
 • Hotel

  pełen komfort i niskie ceny
  w sercu Śląska

  więcej

Ładowanie...