logo the piano bytom
prawdopodobnie najlepsza na śląsku

Restauracja The Piano

Organizujemy wymarzone wesela, chrzciny, komunie oraz inne imprezy okolicznościowe.
A także konferencje, szkolenia, bankiety biznesowe, eventy i nie tylko!
Bytom, ul. Strzelców Bytomskich 87C
O nas

Organizujemy wyjątkowe wesela oraz imprezy okolicznościowe

The Piano - restauracja położona w Bytomiu, w miejscu, gdzie do niedawna mieściła się szara ciepłownia, wita swoich Gości jasnymi, czystymi barwami, mnóstwem wolnej przestrzeni i gustownym minimalizmem. Oddajemy do Państwa dyspozycji cztery sąsiadujące ze sobą sale: restauracyjną, śniadaniową, olbrzymią bankietową oraz konferencyjną, które czasem - w zależności od potrzeby, z powodzeniem zamieniają się funkcjami.
Zapraszamy także na słoneczny taras i do przestronnego foyer.
Każda zmotoryzowana osoba bez trudu odnajdzie miejsce na obszernym parkingu, a jeśli zajdzie potrzeba, stworzymy tu teren na potężną imprezę plenerową.
Stworzyliśmy wspaniałe miejsce do organizacji wszelkiego rodzaju wydarzeń rodzinnych i biznesowych, takich jak - wesela, chrzciny, komunie oraz wszelkie święta rodzinne, studniówki, eleganckie bankiety, wieloelementowe kolacje firmowe, huczne eventy integracyjne czy duże imprezy okolicznościowe typu Barbórka lub Wigilia.
U nas zorganizujesz również szkolenia, konferencje, a także róznego rodzaju prezentacje.

kompleksowość

The Piano to nie tylko restauracja i sala na wesele

Wnętrze lokalu zaprojektowane w nowoczesnym stylu charakteryzuje prostota, minimalizm i ogromna przestrzeń. Ważnym elementem restauracji The Piano jest jej funkcjonalność zgodnie z zasadą „mniej znaczy więcej”. „Forma wynika z funkcji” to jak najbardziej adekwatne słowa Louisa Henrego Sullivana podsumowujące wnętrza The Piano.
Sąsiedztwo Hotelu Prime *** zapewnia możliwość organizacji kilkudniowych sympozjów, targów czy innych festiwali. Dla naszych gości przygotowaliśmy strefę relaksu w postaci saun, jacuzzi, gabinetów masażu i fitness roomu.

Bezpłatne Wi-Fi na terenie całego obiektu

Podczas pobytu u nas wszyscy goście mają stały dostęp do internetu, bez żadnych dodatkowych opłat.

Lokalizacja obiektu w sąsiedztwie Autostrady A1

Bliska odległość od Międzynarodowego Portu Lotniczego Pyrzowice (Katowice). Samo serce aglomeracji Śląska.

Bezpłatny, przestronny parking

Jest w stanie pomieścić 300 samochodów jak również przyjąć autokary.

Rezerwacja

Przyjęcia weselne, imprezy okolicznościowe i biznesowe.

Oraz rezerwacja stolików.

Zapraszamy do skorzystania ze specjalnej oferty Restauracji
The Piano.

Rezerwacja Kontakt
opinie the piano

Oto co mówią o nas nasi Goście

Największą nagrodą za trud włożony w przygotowanie przyjęcia jest zawsze zadowolenie naszych wspaniałych Gości. Serdecznie dziękujemy!

"
Gdyby było to możliwe, to i ja z mężem również, chętnie wystawilibyśmy sto gwiazdek!

gdy zobaczyliśmy salę w "The Piano" od razu się w niej zakochaliśmy ..wiedziałam, że to będzie dobre miejsce na organizację naszego wesela .. piękne miejsce z klasą <3 , takiego właśnie szukaliśmy.
Rodzina i znajomi jeszcze bardziej nas w tym teraz utwierdzają !
Pyszne jedzenie , sympatyczni kelnerzy - co tu dużo pisać ..oddaliśmy swoje wesele w ręce profesjonalistów. Dziękujemy Panu Darkowi za pomoc i cenne rady ! Nie zawsze było po naszej myśli ,ale teraz już wiemy, że Pan Darek miał racje w każdej kwestii , jest osobą, która wie co robi i jak robi , pełen profesjonalizm - świadczy już o tym sama renoma.
Z całą przyjemnością będziemy dalej wszystkim polecać restauracje "The Piano" na ten wymarzony dzień w życiu jakim jest ślub, a potem zabawa do rana.Było cudownie ! <3
Sylwia i Tomek

Sylwia Zych
Sylwia Zych
5 lipiec
"
5 gwiazdek!

Jesteśmy świeżo po przyjęciu weselnym i chcieliśmy podziękować za organizację przyjęcia. Jedzenie było pyszne, piękne dokoracje kwiatowe i oświetlenie sali stwarzają wyjątkowy klimat, obsługa bardzo pomocna. Z Panem Dariuszem żaden dodatkowy weeding planer nie jest potrzebny, ponieważ dzięki doświadczeniu, które posiada zwrócił uwagę na wiele kwestii, o których nawet byśmy nie pomyśleli, doradził lub pomógł w wielu sytuacjach (np. w czwartek zamówić kwiaty na przyjęcie w sobotę :)) Przyjęcie było przemyślane od A do Z. Duży plus dla Pani manager, która koordynowała przyjęcie, przekazywała nam niezbędne informacje, istotne decyzje podejmowała po konsultacji z nami. Serdecznie polecamy!
Kamila i Paweł

Kamila Zambrzycka
Kamila Zambrzycka
20 czerwca
"
Chętnie dałabym i sto gwiazdek, gdyby to było możliwe 🙂

chętnie dałabym i sto gwiazdek, gdyby to było możliwe 🙂
nasze wesele organizowane bylo 21 maja w the piano i był to najlepszy wybór, jakiego mogliśmy dokonać! już od początku wiedzieliśmy, że to jest to, bo Pan Darek jest osobą, która zawsze ma czas, dba o komfort młodej pary od pierwszych chwil i jest niesamowicie wprost cierpliwy, wyrozumiały, pomocny i kompetentny.
oddaliśmy wesele w ręce profesjonalistów i się nie zawiedliśmy! wszystko było perfekcyjne - jedzenie doskonałe, nasi goście nie mogli się nachwalić. wszystko było tak, jak prosiliśmy, łącznie z tym, że zadbano o naszych gości wegetarian i alergików oraz tych, którzy zapragnęli elementów, które w menu nie były przewidziane. wegetarianie prosili, żeby przekazać, że kaszotto to było najlepsze, co w życiu jedli! (a to wymagający konsumenci 😉 )(...)

Małgorzata Tokarska - Piech
Małgorzata Tokarska - Piech
24 maja
"
5 gwiazdek!

To, że zdecydowaliśmy się na organizacje wesela w The Piano 27.08.2015 to była nasza najlepsza decyzja J Wspaniały menadżer, Pan Darek, który dzielnie wszystko znosił i czuwał nad organizacją naszego wesela. Wspaniałe miejsce, piękne, z klasą, bardzo wytworne i nowoczesne takie jak chcieliśmy. Jedzenie na najwyższym poziomie, bardzo dużo i bardzo pysznie!! Ogromny wybór wszystkiego, nie do przejedzenia!! Szef kuchni na medal i to złoty!! Obsługa, pierwsza klasa, kelnerzy wspaniali, reagowali na każdą moją prośbę. Wszyscy goście zachwyceni, pod wielkim wrażeniem. Naprawdę wielkie wielkie dzięki!! I do zobaczenia

Monika Wrona-Piliszczuk
Monika Wrona-Piliszczuk
29 sierpnia

Rezerwacje i pytania