Imprezy okolicznościowe

The Piano daje Państwu wiele różnych możliwości na zorganizowanie przyjęcia - zarówno rodzinnego, jak i biznesowego. Przygotowujemy wspaniałe wesela, komunie i chrzciny, jak również eleganckie bankiety, wieloelementowe kolacje firmowe, huczne eventy integracyjne czy imprezy okolicznościowe typu Barbórka lub Wigilia.

 

Imprezy okolicznościowe

Nie boimy się wyzwań i szeroko otwieramy drzwi tym, którzy stawiają nietypowe wymagania. Nasza dewiza, która od lat nieodmiennie nam przyświeca, a brzmi: "Najpierw słuchaj", sprawdziła się już dziesiątki razy. Najpierw słuchamy, następnie wraz z Organizatorem starannie planujemy, by wreszcie spektakularnie zrealizować nawet najbardziej rozbudowany scenariusz. Mamy za sobą niezliczone przyjęcia weselne, komunijne i inne rodzinne spotkania. Przeprowadzaliśmy integracje firmowe połączone z koncertami, pokazami mody, prezentacjami produktów, festiwalami ognia, piwa, kawy i wina. Współpracujemy z profesjonalnymi firmami eventowymi, zespołami i d'j-ami, podobnie jak my - gotowymi na największe fajerwerki.

 

Niezależnie od rodzaju i tematu imprezy, gwarantujemy Państwu niezmiennie wysoki poziom, niezapomniany spektakl oraz bardzo atrakcyjne ceny.

Galeria

  • Wesela

    najlepsze na Śląsku

    więcej

Ładowanie...