Wesela

Catering wielkanocny The Piano

W tym roku nasz Szef Kuchni  Łukasz Grabowski przygotował dla Państwa specjalne wielkanocne  menu, w którego skład wchodzą tradycyjne polskie potrawy i wypieki.  Wszystkie poniższe dania mogą Państwo zamówić osobiście, mailowe bądź telefonicznie. 

» czytaj więcej

Firmowe śniadanie Wielkanocne The Piano

W tym roku z myślą o Państwa potrzebach przygotowaliśmy wykwintne  świąteczne menu na firmowe spotkania wielkanocne.  Zdajemy sobie sprawę jak ważne jest zbudowanie odpowiedniej atmosfery, która przełoży się na skuteczniejsze działanie i relacje między pracownikami wprowadzając element rodzinny. Nasz utalentowany Szef Kuchni - Łukasz Grabowski  stworzy dla Państwa tradycyjne, polskie potrawy. Nasi kelnerzy zatroszczą się o sprawną obsługę i zadbają o rodzinną atmosferę wielkanocnego spotkania. 

» czytaj więcej

karta rabatowa The Piano

Uwaga!
Od dnia 13.03 karta rabatowa the Piano przestaje obowiązywać.


Oferujemy Państwu Kartę Rabatową The Piano uprawniającą do rabatu 20, a nawet 30% dla dań a la carte.

Wystarczy przyjść do The Piano, zrobić zamówienie na minimum 30 zł dla jednej osoby na danie z karty i wypełnić prosty formularz zgłoszeniowy.

Zapraszamy do zapoznania się z regulaminem programu.

 


» czytaj więcej

Imprezy okolicznościowe

The Piano daje Państwu wiele różnych możliwości na zorganizowanie przyjęcia - zarówno rodzinnego, jak i biznesowego. Przygotowujemy wspaniałe wesela, komunie i chrzciny, jak również eleganckie bankiety, wieloelementowe kolacje firmowe, huczne eventy integracyjne czy imprezy okolicznościowe typu Barbórka lub Wigilia.

 

» czytaj więcej

Centrum konferencyjne

Restauracja The Piano to również jedno z największych na Śląsku w pełni wyposażone centrum konferencyjne z salą konferencyjną nawet dla 500 osób będące w stanie spełnić wszelkie oczekiwania Klienta (możliwość wystawy – promocji samochodów).

» czytaj więcej

Hotel Prime

Sąsiedztwo Hotelu Prime *** zapewnia możliwość organizacji kilkudniowych sympozjów, targów czy innych festiwali. Dla naszych gości przygotowaliśmy strefę relaksu w postaci saun, jacuzzi, gabinetów masażu i fitness roomu. Nasz parking jest w stanie pomieścić 300 samochodów jak również przyjąć autokary.

 

» czytaj więcej
  • Wesela

    najlepsze na Śląsku

    więcej

Ładowanie...